Wąż ssawny W110-2500-Ł PCV
search
  • Wąż ssawny W110-2500-Ł PCV
Wąż ssawny W110-2500-Ł PCV
Wąż ssawny W110-2500-Ł PCV
Brutto
Wąż pożarniczy ssawny W110 o długości 2500mm z 2 łącznikami.
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie
Polityka bezpieczeństwa
Regulamin
Wąż ssawny PCV B-110-2500-Ł z 2 łącznikami
Kod handlowy (dł. 2500 mm) B-110-2500-Ł
Kod handlowy (dł. 1600 mm) B-110-1600-Ł
Przyłącze Łączniki 110
Grubość ścianki 7,6 mm
Podciśnienie do 0,085 MPa
Długość “L” 2500 / 1600 mm
Temperatura pracy od -20°C do +60°C